• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

ورود

آموزش استفاده از پلتفرم زوم

زوم (zoom.us) یک پلتفرم نرم افزاری برای ارتباط صوتی، ویدئویی و به اشتراک گذاری دستکتاپ برای استفاده از وبینارها، و جلسات مشاوره آنلاین است. در این نوشته آموزش نصب و استفاده از آن آموزش داده شده است.

پلتفرم Zoom یک بستر اینترنتی مناسب برای برگزاری کنفرانس های ویدئویی، جلسات آنلاین و وبینار  هاست. کیفیت بالای استفاده از این پلتفرم علاوه بر سهولت استفاده و امکانات متنوع آن در مقایسه با سایر پلتفرم های مطرح در بازار باعث شده بنا بر گزارش پایگاه FeetForsmall به عنوان برترین پلتفرم برای استفاده کسب و کارهای کوچک در سال ۲۰۱۷ شناخته شود.

zoom بهترین پلتفرم برگزاری جلسات آنلاین در سال ۲۰۱۷

آموزش زوم zoom
آموزش استفاده از پلتفرم زوم

 

استفاده از پلتفرم Zoom

در این آموزش کوتاه نحوه نصب و استفاده از این پلتفرم در شرایطی که شما لینک دعوت برای شرکت در یک جلسه آنلاین در پلتفرم zoom را داشته باشید،  به شما آموزش داده خواهد شد. لینک دعوت شما چیزی شبیه به این خواهد بود: https://zoom.us/j/831765419 (لینک شرکت در کارگاه در گروه تلگرامی ارسال خواهد شد)

بعد از کلیک کردن روی لینک دعوتنامه وارد سایت zoom  می شوید.

 

آموزش زوم zoom
آموزش استفاده از پلتفرم زوم

در صورتی که دانلود آغاز نشد، روی دکمه Download here کلیک کنید.

بعد از پایان دانلود، ممکن است پیامی مانند پیام زیر ببینید. در این صورت،‌روی گزینه Keep کلیک کنید.

آموزش زوم zoom

 

با کلیک روی فایل دانلود شده، zoom را روی کامپیوتر خود نصب کنید. ممکن است بعد از کلیک کردن روی فایل نصبی برنامه به دلایل تنظیمات امنیتی کامپیوتر شما، پنجره زیر را مشاهده کنید. در این صورت روی گزینه Run  کلیک کنید تا مراحل نصل آغاز شود.

 

آموزش زوم zoom

آموزش زوم zoom

بعد از پر شدن نوار آبی رنگ، و تکمیل نصب zoom با پنجره زیر را مشاهده خواهید کرد. نام خود را بنویسید و روی دکمه Join کلیک کنید.

آموزش زوم zoom

 

قبل از ورود به جلسه، باید منبع صوت تان را انتخاب کنید. در صورتی که می خواهید میکروفون تان را تست کنید، می توانید روی گزینه Test computer Mic & speakers  کلیک کنید. در غیر این صورت روی آموزش استفاده از پلتفرم زوم کلید کنید تا وارد جلسه شوید.

 

در صورتی که در حین جلسه سوالی داشته باشید، می توانید با استفاده از دکمه آموزش استفاده از پلتفرم زوم  دستتان را بالا ببرید و به میزبان اعلام کنید.

اگر سوال تان برطرف شد، و خواستید دستتان را پایین بیاورید می توانید روی دکمه آموزش استفاده از پلتفرم زوم کلیک کنید.

در صورت نیاز می توانید با استفاده از چت با میزبان، یا سایر شرکت کنندگان در جلسه گفتگو کنید، برای این کار، روی دکمه آموزش استفاده از پلتفرم زوم کلیک کنید در این صورت پنجره زیر ظاهر خواهد شد:

 

آموزش استفاده از پلتفرم زوم

 

در پنجره ظاهر شده می توانید با انتخاب Everyone به صورت عمومی با همه شرکت کنندگان صحبت کنید، یا فرد خاصی را از لیست انتخاب کنید.

 

 

 

صعود به قله بازاریابی دیجیتال

۵ پاسخ به "آموزش استفاده از پلتفرم زوم"

  1. چگونه میتوانیم ویدئو را در zoom،shereکنیم

  2. چگونه shereکردن ویدئو در zoom

  3. سلام
    باید از ف شکن استفاده کنیم؟ زوم مارو تحریم کرده

  4. Would you be interested in advertising that charges less than $40 every month and delivers hundreds of people who are ready to buy directly to your website? Reply to: [email protected] to find out how this works.شهریور ۲۷, ۱۳۹۸ از ۷:۵۵ ب٫ظپاسخ

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت متعلق به جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال است.
X