• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

ورود

اگر تصمیم گرفته‌اید، سازمانتان را مجهز به مهارت‌های بازاریابی در عصر دیجیتال کنید، قبل از هر چیز بایستی پیش‌نیازهای ضروری شروع بازاریابی را مهیا کنید. به این منظور شما باید شش فعالیت مقدماتی را انجام دهید که در این دوره به آن‌ها پرداخته خواهد شد.

این دوره در شش درس ارائه می شود. محتوای هر درس در یک ویدئو به شما ارائه می شود. هر درس دارای یک مقاله پشتیبان هم هست که با مطالعه آن نکات بیشتری در مورد آن درس فرا خواهید گرفت و به لینک های مورد نیاز دسترسی پیدا خواهید کرد.
تمپلیت های مورد استفاده در ویدئوها هم به پیوست درس ها در اختیار شما قرار می گیرند.

در ویدئوی زیر چارچوب و ساختار محتوای این دوره را برای شما تشریح کرده ام.

 

 

اگر می خواهید راجع به اهمیت اقدامات اولیه ای که قبل از شروع فعالیتهای بازاریابی تان باید انجام دهید و در این دوره راجع به انها توضیحات مفصلی به شما داده خواهد شد، بیشتر بدانید مطلب پشتیبان این دوره را در وبلاگ جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال مطالعه کنید.

http://dmtbox.com/digital-marketing-preparation/

برنامه درسی دوره

درس اول- طراحي پرسوناي مشتري
طراحی پرسونای مشتریرایگان 00:07:00
در این درس با مفهوم پرسونای مشتری آشنا می شوید و با کمک تمپلیتی که به شما ارائه خواهد شد، می توانید پرسونای مشتری ایده آل تان را طراحی کنید.
درس دوم- طراحي ارزش يكتاي پيشنهادي
طراحی ارزش پیشنهادی یکتا 00:08:00
در این درس با مفهوم unique value proposition یا ارزش پیشنهادی یکتا آشنا می شوید و نحوه طراحی کردن یو وی پی برای کسب و کارتان را می آموزید
درس سوم-تعيين اهداف هوشمند بازاريابي
تعیین اهداف هوشمند بازاریابی 00:06:00
برای اینکه فعالیتهای بازاریابی شما جهت دار شوند و بتوانید اثربخشی آنها را اندازه گیری کنید، باید هدف های مشخص و قابل اندازه گیری انتخاب کنید.
درس چهارم-طراحي صفحه فرود
طراحی صفحه فرود 00:13:00
اگر می خواهید از مزایای بازاریابی در عصر دیجیتال استفاده کنید، لازم است برای کمپین های تبلیغاتی دیجیتا تان یک صفحه فرود طراحی کنید. در این درس در مورد اهمیت و نحوه طراحی صفحه فرود توضیح خواهم داد.
درس پنجم- طراحي سناريوي همراه كردن مشتري
طراحی سناریوی همراه کردن مشتری 00:08:00
بعد از اینکه مخاطب تصمیم گرفت که محصول شما را خریداری کند، باید مراحلی را طی کند تا تبدیل به مشتری شما شود. این فرآیند که سناریو، همراه کردن مشتری یا customer onboarding نام دارد و باید به ساده ترین شکل و بدون اصطکاک انجام شود. در این درس به این موضوع پرداخته می شود.
درس ششم-آماده سازي براي تجزيه و تحليل اطلاعات بازاريابي
آماده‌سازی برای تحلیل اطلاعات 00:09:00
یک دیجیتال مارکتر باید هر فعالیت بازاریابی را به عنوان یک آزمایش ببیند. یادگیری از این آزمایش با تجزیه و تحلیل داده ها به دست می آید. برای این کار باید از روز اول، داده های مهم و کلیدی را جمع آوری کنید. در این درس داده های مهم و روش جمع آوری آنها به شما آموزش داده خواهد شد.
بخش پاياني دوره
آزمون اول 00:15:00
شرکت در دوره
  • 70,000 تومان
  • دسترسی نامحدود
36 دانشجو ثبت نام کرد

ابزارک جستجوی دوره

تمام حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت متعلق به جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال است.
X