مسابقه تولید محتوای تبلیغاتی با داوری غیرانسانی!

چالش جدید دنیای تبلیغات و بازاریابی، بازاریابی در دنیای دیجیتال است. دنیایی كه باوجود پیام‌رسان‌ها، شبکه‌های اجتماعی و امكان استفاده از وب فرصت‌ها و تهدیدهای خاص خود را دارد. وضعیتی كه تولید محتواهای متفاوت و خاص برای بازاریابی و تبلیغات دیجیتال را ضروری كرده است. مبحثی كه ما قرار است در قالب “چالش بازاریابی دیجیتال” به آن بپردازیم.

“چالش بازاریابی دیجیتال” باهدف ایجاد چارچوبی برای طراحی و اجرای آزمایش‌های کنترل‌شده تصادفی در حوزه تبلیغات تلگرامی، برای اولین بار از یكم تا دهم آذرماه جاری به‌صورت آنلاین و از طریق پلتفرم تلگرام برگزار می‌شود.

در نوشته‌های قبلی( اینجا و اینجا ) در مورد اهمیت آزمایش در کسب‌وکار نوشتیم. آزمایش در کسب‌وکار منجر به پیدا كردن منابع بهتر و روش‌های بهینه‌تر در مسیر رسیدن به اهداف خواهد شد.

اما کسب‌وکاری که آزمایش کردن را سرلوحه خود قرار داده به اعداد برای قضاوت عملکرد خود اطمینان می‌کند. مهم نیست که شما چقدر احساس می‌کنید تبلیغ فوق‌العاده‌ای طراحی کردید، مهم این است که نشان دهید تبلیغ شما اثر لازم را بر روی مخاطب گذاشته است. این احساس شما نیست که باید داوری کند، تحلیل داده‌هاست که نشان می‌دهد آیا تبلیغ شما موفق بوده است یا خیر. به همین دلیل این چالش به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که معیار انتخاب برنده شاخص‌های کمّی باشند نه سلیقه یک یا دو نفر. برای آشنایی بیشتر با نحوه داوری مسابقه این لینک را دنبال کنید.

شرکت‌کنندگان در این چالش تلاش خواهند كرد با طراحی یك پست تبلیغاتی برای یكی از محصولات شركت “هوشمند اول بهشتی(هاب)” و ارسال آن از طریق ربات تلگرامی كه نقش داور مسابقه را بر عهده دارد، توانمندی و خلاقیت خود را درزمینهٔ تولید محتوای تلگرامی ارزیابی كرده و شانس خود را برای بردن جوایز نقدی این مسابقه امتحان كنند.  علاوه بر این، با همكاری جاب ویژن این افراد قادر خواهند بود شانس استخدام خود در شغل بازاریابی دیجیتال را در شركت هاب و سایر شرکت‌های معتبر افزایش دهند.

از سوی دیگر شركت هاب خواهد توانست ضمن شناسایی استعدادهای جدید درزمینهٔ طراحی تبلیغات تلگرامی، به لیست ارزیابی‌شده‌ای از پست‌های تبلیغاتی برای معرفی محصول خود دست پیدا كند.

اگر به نوشتن یا طراحی كردن علاقه و در آن مهارت دارید، و یا در جستجوی فرصتی هستید كه گامی عملی درزمینهٔ بازاریابی دیجیتال بردارید و در این زمینه به یادگیری بپردازید، شركت كردن در این چالش می‌تواند شروع خوبی برای شما باشد.

با شركت در این چالش و صرف زمانی محدود( احتمالاً كمتر از 2 ساعت)، می‌توانید از مهارت‌های تولید محتوایی كه دارید استفاده كنید و یك پست تبلیغاتی برای محصول مسابقه طراحی كنید. اگر می‌خواهید توانمندی‌هایتان را با دیگران مقایسه كنید، این فرصت مناسبی است. همین حالا در ربات چالش بازاریابی دیجیتال ثبت‌نام كنید و آماده شركت در چالش بازاریابی دیجیتال شوید.

محتوا و کمپین
نسبت استراتژی محتوا و کمپین در بازاریابی در عصر دیجیتال چیست؟

بازاریابی مفهومی است که به اشکال مختلفی قابل تعریف است. تعدد و تنوع قابل ملاحظه ای برای تعاریف بازاریابی در دسترس هستند. با این حال آن تعریفی که ما در جعبه ابزار بازاریابی روی آن تاکید می کنیم، ایجاد و تقویت ارتباط بین سازمان و جامعه هدف آن برای افزایش ارزش آفرینی سازمان برای مخاطبانش است. در عصر دیجیتال که مفاهیمی همچون موبایل، شبکه های اجتماعی، اپلیکیشن های مکان محور، کلان داده ها و نظرکاوی تغییرات بنیادین در همه ابعاد کسب و کارها ایجاد کرده، بازاریابی هم به عنوان یکی از ارکان اصلی هر سازمان و کسب و کار، از این تغییرات متاثر گردیده است.

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *