شش نکته مهم برای گرفتن نتیجه از ایمیل مارکتینگ

با در نظر گرفتن این شش نکته می‌توانید اثربخشی ایمیل مارکتینگ خود را افزایش دهید:

1) عنوان جذاب انتخاب کنید

پیروزی در نبرد جلب کردن توجه مخاطب، از عنوان ایمیل شروع می‌شود. عنوانی برای موضوع ایمیل خود انتخاب کنید که نشان‌دهنده محتوای ایمیل باشد و یک ارزش واقعی را در صورت باز کردن ایمیل به او نوید دهد.

2) ایمیل را شخصی‌سازی کنید

هیچ‌کس دوست ندارد ایمیلی دریافت کند که احساس کند برای صدها نفر دیگر هم فرستاده‌شده است. از محتواهای پویا استفاده کنید تا متن پیشواز ایمیل تا حد امکان شخصی‌سازی شود.

3) به موضوع اصلی اشاره‌کنید

چند خط اول ایمیل نباید طولانی و نامربوط باشد. مخاطبان شما انتظار دارند نکته اصلی ایمیل را در همان ابتدا متوجه شوند تا تصمیم بگیرند که به خواندن آن ادامه دهند یا خیر. در همان ابتدا سعی کنید نکته اصلی را روشن کنید.

4) یک پیام داشته باشید

خوانندگان ایمیل دوره توجه کوتاهی دارند؛ تنها به‌اندازه‌ای که یک پیام را بفهمند و نه بیشتر. اگر می‌خواهید بیش از یک پیام را منتقل کنید، برای هرکدام ایمیل جداگانه طراحی کنید. هرچه ایمیل ساده‌تر باشد بهتر است.

5) یک ارزش ارائه دهید

مطمئن شوید ارزشی که می‌خواهید به مشتری پیشنهاد دهید به‌صورت صریح مشخص کرده باشید. همیشه مزایای اقدام کردن را در انتهای ایمیل ذکر کنید. بهتر است این مزایا در کنار فراخوان به عمل قرار گیرد.

6) فراخوان به عمل داشته باشید

فکر نکنید مخاطب باید بداند که چه‌کار کند. یک فراخوان به عمل روشن برای او تعریف کنید. آن را در داخل متن ایمیل قرار دهید. فراخوان به عمل می‌تواند دعوت به ثبت‌نام، دانلود و یا مانند آن باشد.

منبع: pardot.com

کمپین های بازاریابی
طراحی و اجرای کمپین بازاریابی دیجیتال

حتی بهترین محصولات هم اگر دیده نشوند، فروخته نمی شوند. به عنوان یک مارکتر شما باید بتوانید پیام تبلیغاتی تان را از کانال های مختلف به گوش مخاطبان بالقوه تان برسانید.برای این کار شما بایستی بتوانید از بین ایده های مختلف برای کمپین جذب مشتری از طریق کانال های دیجیتال ، بهترین ایده ها را شناسایی، کمپین را طراحی، اجرا و ارزیابی کنید.

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *