در این دوره با کانال های مختلف جذب مشتری و نحوه طراحی و اجرای یک کمپین تبلیغاتی که برای جذب مشتری از این کانال ها مورد استفاده قرار می گیرد، آشنا خواهید شد.

دوره طراحی و اجرای کمپین های بازاریابی از ۶ درس تشکیل شده که هر درس شامل یک ویدئو و یک مطلب پشتیبان است که حاوی توضیحات بیشتر و لینک های مورد نیاز مربوط به آن درس است.
فایل تمپلیت های مورد استفاده در ویدئوهای درس ها به همراه نسخه پی دی اف اسلایدهای درس، به پیوست هر درس در اختیار شما قرار می گیرند.

در ویدئوی زیر، با تعریف و اهمیت استراتژی محتوا آشنا خواهید شد و قدم هایی که باید برای طراحی استراتژی محتوا برداشته شود که محتوای این دوره آموزشی است، را خواهید شناخت.

در این مطلب با اهداف و کلیات و ساختار محتوای این دوره آموزشی بیشتر آشنا خواهید شد:

http://dmtbox.com/design-conduct-marketing-campaign/

 

برنامه درسی دوره

آشنایی با کانال های جذب مشتری
آشنایی با کانال‌های بازاریابی جذب مشتری 1 رایگان 00:10:00
فعالیت‌های بازاریابی در عصر دیجیتال، با هدف کشش مخاطبین به سمت سازمان، از طریق کانال‌های مختلفی انجام می‌شود. بازاریابی در عصر دیجیتال بدون ترکیب کانال‌های آنلاین و آفلاین ممکن نیست. در این درس با 19 کانال متفاوتی که می‌توانید مخاطبانی پیدا کنید و تلاش کنید تا آن‌ها را به مشتریان وفادار سازمانتان تبدیل کنید، معرفی می‌شوند.
آشنایی با کانال های جذب مشتری 2 00:09:00
فعالیت‌های بازاریابی در عصر دیجیتال، با هدف کشش مخاطبین به سمت سازمان، از طریق کانال‌های مختلفی انجام می‌شود. بازاریابی در عصر دیجیتال بدون ترکیب کانال‌های آنلاین و آفلاین ممکن نیست. در این بخش با 19 کانال متفاوتی که می‌توانید مخاطبانی پیدا کنید و تلاش کنید تا آن‌ها را به مشتریان وفادار سازمانتان تبدیل کنید، معرفی می‌شوند.
طراحی خلاقانه کمپین بازاریابی
طراحی خلاقانه کمپین بازاریابی 00:08:00
انتخاب کانال بازاریابی مناسب و طراحی یک استراتژی خلاقانه برای کمپین بازاریابی، به شما کمک می‌کند بتوانید با استفاده از منابع مشخص، اثربخشی فعالیتهای بازاریابی‌تان را افزایش دهید. در این جلسه فرآیندی که باید برای خلق و انتخاب بهترین ایده طی کنید به شما آموزش داده خواهد شد.
برنامه ریزی کمپین بازاریابی
برنامه ریزی کمپین بازاریابی 00:00:00
یک کمپین بازاریابی از مجموعه‌ای از فعالیت‌ها تشکیل ‌شده که باید توسط تیم کمپین در مدت‌زمان مشخص و با هدف مشخص انجام شوند. در این بخش با چارچوب طراحی و برنامه‌ریزی کمپین های تبلیغات دیجیتال آشنا خواهید شد و راهنمایی‌های لازم برای کار با تمپلیت طراحی کمپین به شما ارائه خواهد شد
طراحی پیام بازاریابی
طراحی پیام بازاریابی رایگان 00:07:00
در بین هزاران پیامی که هر روز از کانال‌های مختلف به مخاطبان شما می‌رسد، پیام شما باید ساختار و محتوای ویژه‌ای داشته باشد تا مورد توجه او قرار بگیرد. در این درس اصول بنیادین برای طراحی پیام بازاریابی به شما ارائه خواهد شد.
پیاده سازی و مدیریت کمپین های تبلیغاتی دیجیتال” قفل است پیاده سازی و مدیریت کمپین های تبلیغاتی دیجیتال
اجرا و مدیریت کمپین های تبلیغاتی دیجیتال 00:11:00
کمپین‌های بازاریابی با همکاری یک تیم از افراد که مسئولیت‌های مختلفی را بر عهده دارند قابل انجام است. برای ایجاد هماهنگی و مدیریت این تیم برای اجرا و مدیریت صحیح کمپین نیاز به ابزارهایی دارید که در این درس به شما معرفی و آموزش داده خواهد شد.
آزمون سوم 00:15:00
شرکت در دوره
  • 70,000 تومان
  • دسترسی نامحدود
33 دانشجو ثبت نام کرد

ابزارک جستجوی دوره

تمام حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت متعلق به جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال است.
باز کردن گفتگو
کمک لازم دارید؟
سلام چطوری میتونم کمکتان کنم؟
Powered by