گوگل شیتس Google sheets

گوگل شیتس Google sheets

گوگل شیتس ابزار صفحه گسترده (spreadsheet) ابری شرکت گوگل است. گوگل شیتس نرم افزاری شبیه به اکسل است که بیشتر امکانات اکسل را دارد و البته امکانات و قابلیت های بیشتری به شما عرضه می کند.

برخی از قابلیت های گوگل شیتس

امکان کار گروهی همزمان روی یک فایل

شما و اعضای تیم تان می توانید به صورت انلاین و همزمان با یکدیگر روی یک فایل کار کنید. این مزیت گوگل شیتس باعث می شود مشکل عدم همزمانی در اکسل برای شما به وجود نیاید و با این حال، نیاز به یادگیری کار با یک نرم افزار جدید هم نداشته باشید.

استفاده از افزونه گوگل انالتیکس

افزونه های مختلفی برای گوگل شیتس طراحی شده که به صورت انلاین قابل استفاده هستند. از نظر من یکی از مهم ترین افزونه ها، افزونه گوگل انالتیک است که به شما امکان می دهد یک فایل گوگل شیتس را با یک اکانت گوگل انالتیک متصل کنید و داشبوردهای مدیریتی زنده ایجاد کنید.

یکپارچه سازی (اینتگریشن) با سرویس های مختلف

با استفاده از پلتفرم هایی نظیر IFTT و Zappier می توانید بین گوگل شیتس و سرویس های دیگر یکپارچه سازی هایی انجام دهید که باعث صرف وقت و انرژی شما به شکل قابل ملاحظه ای خواهند شد.

بازاریابی دیجیتال برای مدیران
بازاریابی دیجیتال برای مدیران

به زودی اولین دوره کارگاه بازاریابی دیجیتال برای مدیران برگزار میشود ,این دوره در چهار سر فصل ارائه خواهد شد1. قدم های اولیه برای بازاریابی در عصر دیجیتال 2.آشنایی اولیه با انواع روش های بازاریابی دیجیتال …

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید