خرید تلگرام پریمیوم با شماره ایران

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که ویژگی‌های مختلف تلگرام پریمیوم را دیده‌اید ولی نمی‌دانید چگونه می‌توانید آن را تهیه کنید، ما این امکان را فراهم کردیم تا با شماره ایران و بدون تغییر آن امکانات تلگرام پریمیوم بر روی اکانت شما فعال گردد. 

برای خرید بر روی دکمه زیر بزنید و از طریق ربات تلگرام فرآیند خرید را انجام دهید.

چگونه تلگرام پریمیوم را فعال می‌کنیم؟

برای اینکه تلگرام پریمیوم برای شما فعال گردد تنها نیاز به نام کاربری‌تان در تلگرام می‌باشد. خرید اکانت تلگرام پریمیوم با استفاده از ارز دیجیتال TON انجام می‌گیرد، برای همین موضوع نیازی به لاگین در اکانت تلگرام شما نمی‌باشد. این موضوع را توجه داشته باشید که در این حالت تلگرام پریمیوم بر روی Username فعال شده و نیازی به تغییر شماره تلفن‌تان به شماره غیر ایرانی نمی‌باشد.

 

3 دلیل برای خرید از DMTBox

امنیت بالا

در مقابل روش‌هایی که دسترسی به اکانت نیاز هست، به هیچ دسترسی به تلگرام‌تان نیاز نداریم.

انجام فوری سفارشات

درخواست تلگرام پریمیوم در کمتر از 2 ساعت برای شما فعال خواهد شد.

مناسب‌ترین قیمت

با ارزان‌ترین قیمت و به صورت ریالی تلگرام پریمیوم را تهیه کنید.

ویژگی‌های تلگرام پریمیوم


با تهیه‌ی اشتراک تلگرام پرمیوم، کاربران می‌توانند به امکانات متعددی مانند محدودیت‌های کمتر، آپلود تا ۴ گیگابایت، دانلود سریع‌تر، استیکر و واکنش‌های اختصاصی، مدیریت گفتگوی بهبود یافته و… دسترسی داشته باشند.

البته همه‌ی قابلیت‌های کنونی تلگرام که کاربران بیشتر از یک دهه است که در حال استفاده از آن‌ها هستند، به صورت رایگان در دسترس خواهند ماند. در عین حال، کاربران غیر پرمیوم می‌توانند از برخی قابلیت‌های پرمیوم بهره‌مند شوند، به عنوان نمونه می‌توانند فایل‌های حجیم آپلود شده توسط کاربران پرمیوم را دانلود کرده و یا استیکرهای پرمیوم را ببینند، همچنین می‌توانند با انتخاب یک واکنش پرمیوم که توسط شخص دیگری ارسال شده، همان واکنش را به پیام بدهند.

مشارکت کاربران پرمیوم به بهبود و گسترش اپلیکیشن در سال‌های آینده کمک خواهد کرد و تلگرام می‌تواند رایگان و مستقل باقی مانده، اولویت به کاربران را حفظ کرده و نحوه عملکرد یک شرکت تکنولوژی را از نو تعریف کند.

دانلود سریع‌تر

کاربران پرمیوم می‌توانند رسانه‌ها و فایل‌ها را با بیشترین سرعت ممکن دانلود کرده و با بالاترین سرعتی که اینترنتشان پشتیبانی می‌کند، به فایل‌های فضای ابری نامحدود خود دسترسی داشته باشند.

تبدیل صدا به متن

اگر می‌خواهید بدون گوش دادن به پیام‌های صوتی، جواب آن‌ها را بدهید، می‌توانید از قابلیت تبدیل صدا به متن استفاده کنید. همچنین می‌توانید به متن تبدیل شده امتیاز داده و به بهتر شدن آن کمک کنید.

محدودیت‌های کمتر

با تلگرام پرمیوم، می‌توانید به ۱۰۰۰ کانال بپیوندید، ۲۰ پوشه درست کرده و در هر پوشه ۲۰۰ گفتگو اضافه کنید، حساب کاربری چهارم را به اپلیکیشن تلگرام اضافه کنید، ۱۰ گفتگو از صفحه‌ی اصلی سنجاق کرده و ۱۰ استیکر مورد علاقه ذخیره کنید.

استیکرهای ویژه

قابلیت پخش انیمیشن‌های تمام صفحه به تعدادی از استیکرها اضافه شده است. کاربران پرمیوم می‌توانند این استیکرها را در گفتگو ارسال کرده تا کاربران دیگر جلوه‌های آن را مشاهده کنند. همچنین به صورت ماهانه استیکرهای پرمیوم جدید توسط طراحان تلگرام اضافه خواهند شد.

واکنش‌های ویژه

کاربران پرمیوم می‌توانند از بیش از ۱۰ اموجی جدید از جمله 👌😍❤️‍🔥💯 (و همچنین موارد مورد علاقه‌ی جدید 🤡🌭🐳) برای واکنش به پیام‌ها استفاده کنند.

مدیریت گفتگو

ابزارهای جدیدی برای مرتب کردن فهرست گفتگوها به تلگرام پرمیوم اضافه شده‌اند - از جمله قابلیت تغییر پوشه گفتگوی پیش‌فرض که باعث می‌شود پس از اجرای اپلیکیشن، به جای پوشه‌ی «تمامی گفتگوها»، وارد یک پوشه‌ی سفارشی مانند «خوانده نشده» بشوید.