• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

ورود

درباره جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال

از کجا شروع شد؟

توسعه پایدار و ثروت آفرینی از مسیر نوآوری همیشه دغدغه اصلی ما بوده است. ما همیشه از فقدان شفافیت و صداقت در فضای کسب و کار ایران ناراضی بوده ایم و همواره تلاش کرده ایم با صرف وقت و دانش مان به هر نحوی که می توانیم قدمی در مسیر اصلاح وضعیت فعلی و حرکت به سمت نقطه ایده آل برداریم.

در همین راستا، در طی چند سال گذشته فعالیت های متنوعی انجام داده ایم که می توانید ذیل دسته فعالیت ها برخی از آنها را ملاحظه کنید. اهم فعالیتهای ما با توجه به تحصیلات، علاقه و نیازی که در فضای کسب و کار ایران مشاهده کردیم حول موضوع توانمندسازی سازمان ها برای استفاده از رسانه های دیجیتال برای توسعه ارزش آفرینی شان انجام می شد.

ایده اولیه جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال، طراحی و پیاده سازی پلتفرمی برای سنجش عملکرد کارایی فعالیت های بازاریابی دیجیتال در سازمان ها شکل گرفت. با این حال به مرور زمان و با تعاملاتی که با سازمان ها و مشتریان بالقوه و بالفعل مان داشتیم، ایده کسب و کار ما توسعه پیدا کرد و به آنچه مشاهده می کنید، رسید.

ما که هستیم و چه باوری داریم؟

ما گروهی از مدیران، مشاوران و طراحان کسب و کار هستیم که از چند سال گذشته با شناختی که از اهمیت کاربرد رسانه های دیجیتال در توسعه کسب و کارها به دست آوردیم، در این زمینه ها فعالیتهای متعددی انجام دادیم و تجربه های گوناگونی را کسب کردیم.

ما باور داریم که توسعه پایدار کشور در گرو توسعه کسب و کارها با استفاده از نوآوری و خلاقیت در کنار به کارگیری تجربیات موفق امتحان پس داده در سایر نقاط جهان میسر می شود. ما فکر می کنیم، آموزش آنچه می دانیم به دیگران، شفافیت و صداقت در ارائه خدمات و تلاش برای تعریف روابط بلندمدت برنده برنده، مسیر مناسبی برای حرکت در مسیر موفقیت در کسب و کار است.

ماموریت ما چیست؟

ما مشاوران و آزادکاران( فری لنسرها) جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال، تلاش می کنیم سیر سازمان ها برای توسعه کسب و کار با به کارگیری رسانه ها و ابزارهای دیجیتال را هموار کنیم. به این منظور خدمات ما در سه دسته کلی به مشتریان مان ارائه می شود.

تولید، بازپروری و ارائه محتوای آموزشی

ما تلاش می کنیم آنچه را برای توسعه کسب و کارها موثر می دانیم در قالب های محتوایی مختلف تولید و از طریق کانال های متنوعی که در اختیار داریم به مخاطبان عرضه کنیم. علاوه بر این سعی ما بر آن است که با جمع آوری، ترجمه و بازپروری محتوای کاربردی و همچنین معرفی منابع ارزشمند موجود در زمینه توانمندسازی مخاطبان اقدام کنیم.

ارائه مشاوره فردی و گروهی

متناسب با نیاز کسب و کارها، مشاوران گروه جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال، جلسات مشاوره فردی و گروهی را به سازمان ها عرضه می کنند. در قالب این جلسات تلاش می کنیم با شناخت مسائل منحصر به فرد کسب و کار شما، راهکارهای عملیاتی و موثر به شما پیشنهاد کنیم.

ارائه خدمات هوشمندسازی کسب و کار

ما با ارائه گستره متنوعی از خدمات مسیر کسب و کار شما را برای استفاده از فناوری های نوین برای توسعه و افزایش ارزش آفرینی هموار می کنیم. توسعه وب سایت، توسعه پلتفرم نرم افزاری، راه اندازی رسانه دیجیتال و برگزاری کمپین تبلیغاتی دیجیتال بخشی از خدمات قابل ارائه توسط ما هستند.

بنیانگذاران جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال

مهدی فریمانی

دانش آموخته مدیریت ارشد کسب و کار (MBA) از دانشگاه صنعتی شریف

مشاور و مدرس توسعه کسب و کار

مشاور سردبیر روزنامه همشهری و هم بنیانگذار پلتفرم به مهربانی

تمام حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت متعلق به جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال است.
X